Jakie są najbardziej popularne festiwale dla podróżników?

Festiwal Podróżników National Geographic

Festiwale dla podróżników cieszą się coraz większą popularnością. Na jakie jednak warto się zdecydować, aby być z nich w pełni zadowolonym? Godnym uwagi jest zwłaszcza Festiwal Podróżników National Geographic

Festiwal Podróżników National Geographic - co o nim wiadomo?

Czym tak właściwie jest Festiwal Podróżników National Geographic? To ogrom atrakcji w jednym wydarzeniu. Zainteresowane osoby mogą wziąć udział w licznych wykładach, które są prowadzone przez najbardziej znanych i doświadczonych podróżników oraz odkrywców. Dodatkowo można się spotkać z himalaistami, reportażystami czy też osobami, które zwiedziły praktycznie cały świat. Nie brakuje też możliwości przetestowania wysokiej klasy sprzętu podróżniczego (np. fotograficznego). Cennymi punktami programu są też warsztaty podróżnicze, spacery oraz okazjonalne wystawy. Jeśli ktoś chciałby poszerzyć swoją wiedzę na temat podróżowania, przygotowując się jednocześnie do ciekawych wypraw w kraju, Europie i na świecie, powinien wziąć udział we wspomnianym wyżej Festiwalu. 


Wyprawy Małego Globtrotera to blog pełne inspiracji dla młodych podróżników i ich rodzin. Razem odkrywamy najpiękniejsze zakątki świata, dzielimy się praktycznymi wskazówkami i ciekawostkami z podróży. Wybierz swoją trasę, przygotuj plecak i wyrusz w podróż życia razem z Małym Globtroterem!

Wyprawy Małego Globtrotera

zdzieckiemwplecaku.pl

(c) Wyprawy Małego Globtrotera